Distribuce vzorníků

 • Každý výrobce, který chce spolupracovat s Italvelluti, může kontaktovat našeho obchodního zástupce, který jej navštíví a předloží nabídku látek. Následně obchodník dodá komplet vzorníků látek, o které zákazník má zájem. Další distribuce vzorníků probíhá dle tří variant:

  1. Výrobce nám dodává seznam svých obchodů, do kterých naši obchodníci dodají Vzorníky a při této příležitosti zaškolí personál v rámci látek Italvelluti. Jedná se o bezplatnou formu.

  2. Vzorníky jsou zasílány do sídla zákazníka a distribuci realizuje samostatně zákazník a jeho obchodníci.

  a) jestliže obdržíme adresy obchodů, ve kterých se nacházejí vzorníky, naši obchodníci se v nich objeví za účelem verifikace a zaškolení personálu. V tomto případě Vzorníky jsou také dodávány bezplatně.

  b) jestliže zákazník si nemá zájem předat nám adresy svých obchodů a v této souvislosti nejsme schopni zkontrolovat, zda vzorníky plní svou úlohu a jsou správně využívány, zákazník obdrží fakturu odrážející jejich hodnotu. Toto řešení chrání naši firmu proti vzniku značných a nepotřebných nákladů v případě že by zákazník vzorník ztratil, zničil nebo nedistribuoval.

  3. Existuje možnost zhotovení nestandardních vzorníků po dohodě se zákazníkem, nebo dodání zákazníkovi látek, aby si mohl vzorníky zhotovit samostatně. Náklady takového způsobu předání vzorků si vždy vyžadují jednání s obchodním zástupcem Italvelluti a nese je zákazník.

   

  Našim obchodním partnerům nabízíme následující vzorníky látek.

  Vzorník má formu katalogu formátu 31 x 21 cm, obsahujícího látky včetně podrobného popisu kolekcí a všech dodatečných informací, které se týkají látek.  Případě látek zabezpečených pomocí „Zero Spot System” vzorník obsahuje ilustrovanou informaci týkající se způsobu čištění látky. Kromě toho vzorník obsahuje základní technické údaje a fotografie ukazující jak látka se prezentuje na nábytku.

  Spolu s vozníky dodáváme speciální kartónové pouzdra, které pomáhají udržet pořádek.

  Nabízíme také elegantní stojan na katalogy a letáky s logo Italvelluti. Ohledně dodání stojanu kontaktujte naše obchodní zástupce.

  Italvelluti připravilo také speciální vzorníky pro dekoratérské pracovny a projektanty interiérů. Tyto vzorníky obsahují bohatou nabídku látek, které mohou být využívány při projektování bytů a komerčních prostorů.

  Speciálně pro architekty jsme připravili kontraktní vzorník. Nachází se zde látky určené pro veřejné objekty, typované na základě odolnostních parametrů, odolnosti proti zašpinění a velkého výběru barev. Najdete zde látku outdoor, která je určená pro vnější použití. Všechny látky obsažené v tomto vzorníku mají dokumentaci, která je požadovaná v kontraktní oboru.

  Ve vzorníku Kontrakt, kromě všech barev, technických údajů nebo symbolů čištění, najdete také vzorky impregnovaných látek a látek s vodotěsnou membránou WATERPROOF MEMBRANE SYSTEM.

  Italvelluti nabízí také roll up s výměry 83 x 200 cm propagující Zero Spot System a Liquid Protection System – výjimečné technologie, které chrání látky proti pronikání tekutin nebo proti vzniku skvrn, použité v některých kolekcích Italvelluti. Roll up má několik jazykových verzí, což umožňuje jeho použití nejen v rámci tuzemských ale také zahraničních výstav a veletrzích. Podrobné informace ohledně jeho zapůjčení nebo koupě získáte u obchodních zástupců Italvelluti.